OFERTA

Soczewki okularowe

Soczewki jednoogniskowe: każda soczewka pozwala na korygowanie wzroku, w celu dobrego widzenia w dali lub w bliży. Wykonane z różnego rodzaju materiałów, które pozwalają na wykonanie cieńszych i lżejszych okularów o konstrukcjach sferycznych i asferycznych.

Soczewki progresywne: Soczewki progresywne to najbardziej zaawansowane rozwiązanie optyczne dla twoich oczu. Dzięki temu, że posiadają kilka obszarów korekcyjnych, umożliwiają wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach

Soczewki do bliży i odległości pośredniej: Soczewki zaprojektowane z myślą o tych , którzy potrzebują wyraźnego widzenia przedmiotów bliskiej i średniej odległości.

Soczewki relaksacyjne: Stanowią odpowiedz dla teraźniejszego świata cyfryzacji i są zaprojektowane tak ,aby zwiększyć komfort pracy z urządzeniami cyfrowymi (komputer, telefon, tablet) przeznaczony dla osób w przedziale wiekowym 20-40 Lat

Soczewki dwuogniskowe: okulary korekcyjne, których soczewki zapewniają dwa obszary o różnych mocach optycznych. Soczewki te na swojej powierzchni posiadają jednocześnie cześć do patrzenia w dal, a w dolnym obszarze znajduje się strefa patrzenia do bliży .

Soczewki korekcyjne do opraw sportowych: Soczewki sportowe to niezbędny produkt dla wszystkich użytkowników okularów którzy traktują sport poważnie. Przeznaczone do opraw o wysokiej krzywiźnie bazowej, dostępne są w szerokiej ofercie kolorystycznej również w połączeniu z barwieniami podnoszącymi kontrast widzenia

Powłoki antyrefleksyjne: eliminują niechciane odblaski, zwiększają odporność na zarysowania, posiadają właściwości hydro- i oleofobowe, a także antystatyczne. Dodatkowo mogą chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz światła niebieskiego.

Soczewki fotochromowe: Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia rozjaśniając się i przyciemniając w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania.

Powłoka antyrefleksyjna
Bez powłoki antyrefleksyjnej światło odbija się od powierzchni soczewki również wpadając do oczu. Szkła z filtrem antyrefleksyjnym niwelują odbicia refleksów świetlnych, poprawiają ostrość i kontrast widzenia.
Powłoka odporna na smugi (oleofobowa)
Szkła posiadają powłokę oleofobową, dzięki której soczewka jest odporna na smużenie, odciski palców. Prosto utrzymać ją w czystości.
Powłoka odporna na zarysowania
Niewidoczna powłoka utwardzająca zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, które mogą się zdarzyć przy codziennym użytkowaniu, a to zapewnia komfort widzenia.
Powłoka antystatyczna
Wycieranie zwykłych soczewek powoduje zbieranie się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni, które przyciągają cząsteczki kurzu. Na szkłach okularowych z powłoką antystatyczną ładunek się nie zbiera i kurz nie jest przyciągany. Powłoka polecana szczególnie dla alergików.
Powłoka hydrofobowa
Szkła z tą powłoką ułatwiają odparowywanie przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Dodatkową zaletą tej powłoki jest fakt iż osiadająca woda zsuwa się ze szkieł ułatwiając czyszczenie.